Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek – Głośne czytanie bajek

17 września 2019

Skarpetki zawsze muszą być do pary i chyba każdy o tym wie. Jakby wyglądał tato, gdyby wybrał się do pracy w jednej czarnej skarpetce oraz drugiej nieco innej: żółtej w zielone grochy? Chyba nikt nie traktowałby go wówczas poważnie, co…? Dlaczego skarpetki się gubią? Co się z nimi dzieje gdy znikają podczas prania? Na te i wiele innych pytań w swej niesamowitej książce stara się odpowiedzieć Justyna Bednarek. Autorka wykorzystując swą wyobraźnię do granic możliwości opisuje dzieje dziesięciu niezwykłych, pojedynczych rzecz jasna skarpet. Każda z nich staje się bohaterką osobnej cudownej przygody. Jeśli tylko macie ochotę dowiedzieć się, dokąd trafiają wasze zagubione skarpetki wpadnijcie 6 października 2019 o godz. 11.00 do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Suchym Lesie na głośne czytanie bajek. Piotr Witoń pomoże wam odpowiedzieć na to jakże trudne pytanie. Może okazać się, że nawet ta najbardziej sprana ze skarpetek stanie się naprawdę wyjątkowa. Uczestnictwo w niedzielnym spotkaniu jest jak zwykle bezpłatne. Zapraszamy was jednak wcześniej do biblioteki po odbiór darmowych wejściówek.