Nagroda Templum Libri dla sucholeskiej Biblioteki Publicznej

13 maja 2015

DSC01155

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las pragnie podziękować wszystkim swoim czytelnikom za ogromne zaangażowanie w życie sucholeskiej biblioteki przyczyniające się do wzrostu czytelnictwa, a także poziomu kultury w naszej gminie. Dzięki współnej współpracy Biblioteka Publiczna w Suchym Lesie 12 maja 2015 r. podczas Wielkopolskiego Dnia Bibliotekarza i Bibliotek 2015 w Starym Mieście uhonorowana  została tytułem Templum Libri za najlepsze wyniki czytelnicze i promocję czytelnictwa w województwie wielkopolskim za rok 2014 w kategorii bibliotek gmin wiejskich. Nagroda ta została złożona na ręce Kierownik Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las – Monice Majewskiej-Szymkowiak. Zarówno sobie, jak i Wam drodzy czytelnicy gratulujemy sukcesu, licząc na dalszą owocną współpracę.

Serdecznie dziękujemy.

IMG_8558-Resizer-800Q95