klub-przyjaciol-ksiazkiMłodzieżowy Klub Książki spotkał się do tej pory trzy razy, a samo zainteresowanie kółkiem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Gimnazjaliści tworzą zwartą i dość silną grupę nastolatków, którzy uwielbiają czytać, dyskutować o bohaterach i światach przedstawionych na kartach powieści, a także potrafią sami kreować otaczającą ich rzeczywistość. Zaangażowanie gimnazjalistów w pracę koła jest naprawdę godne podziwu, szczególne gdy zapał i wybujała wyobraźnia biorą górę podczas różnych ćwiczeń literackich. Dlatego zapraszamy kolejnych chętnych. Spotkania odbywają się w każdy drugi czwartek miesiąca o godz.17.00 w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej Gminy Suchy Las, a dokładniej w czytelni. Tam przy herbacie i ciasteczkach będzie czekała pani Ilona Starosta, która wprowadzi Was w tajemniczy i do tej pory nieodkryty świat fantazji.