Miś Fantazy i jego przygody – Głośne Czytanie Bajek

19 października 2017

Wszystkich najmłodszych gorąco zapraszamy do sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej, na kolejne Głośne Czytanie Bajek, które odbędzie się 5 listopada 2017 roku o godz. 11:00. Piotr Witoń zabierze nas w podróż z książką autorstwa Ewy Karwan-Jastrzębskiej „Miś Fantazy w krainie wiecznego słońca”. Tytułowy Miś zawsze jest gotowy wyruszyć w drogę, zawsze chętny do niesienia pomocy, zawsze ciekawy nowych, nieznanych krain. Wraz z przyjaciółmi z cudownej wyspy przenosi się w najróżniejsze miejsca, ciągle pragnie nowych przygód. Dzięki niezwykłym umiejętnościom zmienia świat na lepsze i zawsze bezpiecznie wraca do domu.

Jeśli tylko macie ochotę poznać fantastycznego Misia, to udajcie się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie po darmowe zaproszenie na to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy.