Mądra Mysz. Mam przyjaciółkę ratownika medycznego – Głośne Czytanie Bajek

25 stycznia 2018

Wszystkich najmłodszych gorąco zapraszamy do sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej na kolejne Głośne czytanie bajek, które odbędzie się 11 lutego 2018 roku o godz. 11:00. Piotr Witoń zabierze nas w podróż z książką autorstwa Ralf’a Butschkow’a „Mam przyjaciółkę ratownika medycznego” z serii pt. „Mądra Mysz”. Cykl „Mam przyjaciela…” prezentuje obyczajowe opowiadania dotyczące najróżniejszych zawodów oraz związaną z nimi problematykę. Edukacyjne książeczki w pouczający i wesoły sposób przybliżają nam nieznany świat. Tytułowego bohatera naszej historii, ratownika Anię, poznajemy podczas akcji ratunkowej w górach. Marysia, która złamała nogę dzięki fachowej i szybko udzielonej pomocy bez przeszkód wraca do zdrowia. A czas spędzany w szpitalu upływa jej miło, bo Ania wszystko wyjaśnia i tłumaczy, oswajając nieznane otoczenie. Dlatego nie bójcie się pytać!

Jeśli tylko macie ochotę dowiedzieć się więcej o ratownikach medycznych, to udajcie się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie po darmowe zaproszenie na to spotkanie.

Serdecznie zapraszamy.