Z radością publikujemy wyniki konkursu na najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową!
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za trud włożony w przygotowanie prac.

W galerii wpisu publikujemy zdjęcia nagrodzonych i wyróżnionych szopek.
Wystawę pokonkursową oglądać można w holu CKIBP do dnia 20.12.2019

NAGRODY PRZYZNANE AUTOROM PRAC INDYWIDUALNYCH

 

DZIECI POWYŻEJ 8 LAT

Nagrodę główną otrzymała Anna Szurkało.

Wyróżnienie otrzymały Maja Korytowska, Maja Wróblewska, Zuzanna Bartecka, Maks Kaźmierowski.

 

MŁODZIEŻ POWYŻEJ 10-12 LAT

Nagrodę główną otrzymała Michalina Woźniak

Wyróżnienia nie przyznano.

 

DOROŚLI POWYŻEJ 18 LAT

Nagrody głównej nie przyznano.

Wyróżnienie otrzymała Marta Dybała.

 

NAGRODY PRZYZNANE AUTOROM PRAC ZBIOROWYCH

DZIECI DO LAT 6

Nagrodę główną otrzymała grupa „Jeżyki” z Przedszkola Leśne Ludki, pod opieką Pani Sylwii Buszczak.

Wyróżnienia otrzymała grupa „Krabiki” z Przedszkola Wesoły Delfinek, której opiekunem  jest Patrycja Piasny

oraz  grupa ze żłóbka „Pałacowy Kącik”, której opiekunem jest Lidia Konarska.

 

DZIECI W WIEKU 7-9 LAT

Nagrodę główną otrzymała Świetlica Szkolna ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Suchym Lesie, której opiekunem  jest Karolina Pleszewska.

Wyróżnienie otrzymała klasa 2F „Odkrywcy” z Zespołu Szkół w Chludowie – Filia Golęczewo, której opiekunem  jest Dorota Polichnowska.

 

DZIECI W WIEKU 10-12 LAT

Nagrodę główną otrzymała klasa 6A ze Szkoły Podstawowej nr 1 W Suchym Lesie, której opiekunem  jest Agnieszka Ostrowska.

Wyróżnienie otrzymała klasa 6F ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Suchym Lesie, którą opiekowali się Ewa Garasz i Piotr Buszczak.

 

MŁODZIEŻ W WIEKU 13-18 LAT

Nagrodę główną otrzymali Zofia Polichnowska i Jakub Polichnowski,

Wyróżnienie otrzymali Martyna Korytowska i Wiktor Organiściak.

 

OSOBY POWYŻEJ 18 LAT

Nagrody głównej nie przyznano.

Wyróżnienie otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich z Chludowa.

 

KATEGORIA RODZINNA (WIELOPOKOLENIOWA)

Nagrodę główną otrzymała rodzina Woźniaków – Michalina, Łukasz, Renata i Andrzej.

Wyróżnienie otrzymały rodziny: Polaszewskich, Kąsych, Drożniewskich, Krupczyńskich, Karczowskich.

 

Zgłoszone do konkursu prace prosimy odebrać w dniu 20.12.2019