Happy bricks – kreatywne zabawy z klockami

8 września 2015

baner_700x259

Zabawki w rękach dzieci potrafią zmienić się w co tylko chcą przy pomocy ich wyobraźni, lecz faktycznie najczęściej pozostają w nie zmienionej formie. Często nawet w przypadku różnych zestawów klocków, dzieci po zbudowaniu traktują swoje budowle jako coś „gotowego” takiego jak na obrazku instrukcji czy reklamie. Dzięki specjalnie przygotowanym autorskim ćwiczeniom, zestawom klocków LEGO® oraz LEGO®Education , podczas naszych zabaw motywujemy dzieci do zmian w ich konstrukcjach, ulepszeń, spojrzenia z innej perspektywy niż dotychczas. Budujemy, zmieniamy, ulepszamy, transformujemy budowle często bazując na bardzo prostych rozwiązaniach, łączymy techniki i różne materiały tak by dzieci już od najmłodszych lat potrafiły i chciały kreować co raz to nowe i ciekawsze konstrukcje rozszerzając tym samym swoje możliwości.

Dobrane przez nas klocki LEGO® zapewniają różnorodność kolorystyczną, formy i kształtu oraz faktury, świetnie nadają się do stymulacji sensorycznej i rozwijania zdolności manualnych. Pracując na naszych autorskich zestawach oraz LEGO® Education dzieci uczą się doboru kolorystycznego, porównywania i dobierania kształtów, rozmiarów, podstawowych technik konstrukcji, tak by w przyszłości kiedy będą chciały stworzyć coś co same zaobserwowały będą widziały jak się za to zabrać i jak wprawić w ruch jeśli zajdzie potrzeba.

Więcej informacji oraz szerszy opis filozofii naszych warsztatów dostępny pod adresem: www.happybricks.pl

Zapisy: www.happybricks.pl , 600 040 794

Dzieci: 4-6 lat ( 17:30 – 19:00 ) Od czwartku 10 września 2015, co drugi tydzień.  Zajęcia ruszają od 6 zapisanych osób.
Dzieci: 7-8 lat ( 17:30 – 19:00 ) Od czwartku 17 września 2015, co drugi tydzień.  Zajęcia ruszają od 6 zapisanych osób.

Koszt:
45zł – za jedne zajęcia
40zł – za jedne zajęcia w karnecie
25% rabatu od ceny regularnej z ulotką warsztatów na miesięczny karnet.

Zajęcia odbywają się w budynku Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej, ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie

Organizator: Warsztaty Happy Bricks