Emil ze Smalandii – Głośne Czytanie Bajek

20 października 2016

slider

Na kolejnym Głośnym Czytaniu Bajek w sucholeskim Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej wkroczymy w świat słynnego „Emila ze Smalandii”. 6 listopada 2016 roku o godz. 11.00 Piotr Witoń przedstawi najmłodszym swoją interpretację opowieści o urwisie Emilu autorstwa Astrid Lindgren. Tytułowy bohater to prawdziwy nicpoń, który zamiast się pilnie uczyć przez swą ogromną ciekawość ciągle zajmuje się odkrywaniem jakiś ciekawostek. W skutek swej opieszałości bez przerwy wpada w nowe tarapaty. Chłopiec ma w sobie naprawdę wielkie pokłady energii i całe mnóstwo pomysłów, które za wszelką cenę stara się zrealizować. W gruncie rzeczy tak naprawdę dobre z niego dziecko. Jeśli tylko macie ochotę poznać zabawnego Emila  to udajcie się do Biblioteki przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie po darmowe zaproszenie na to fascynujące spotkanie.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.