„Była sobie Pchła Szachrajka”

8 kwietnia 2014

Pchła Szachrajka 1

W  holu budynku sucholeskiego Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej 6 kwietnia 2014 r. odbyło się drugie już spotkanie z cyklu Głośne Czytanie Książek. Tym razem najmłodsi mieli okazję wysłuchać opowieści o Pchle Szachrajce Jana Brzechwy. W rolę tytułowej bohaterki książki wcieliła się wszystkim doskonale znana polska aktorka teatralna i nie tylko, Pani Maria Pakulnis. Dzieci wraz ze swymi rodzicami miały okazję ukulturalnić sobie niedzielne przedpołudnie, spędzając je w przyjemnej atmosferze i wsłuchując się w treść opowieści zaprezentowanej w nieco odmienny sposób niż zwykle. Wszyscy milusińscy z wielkim zainteresowaniem oraz z zachwytem oglądali w napięciu grę aktorską Pani Pakulnis, która w sposób wręcz fenomenalny odegrała rolę tytułowej Szachrajki, wkładając w nią mnóstwo pozytywnej energii i humoru. Oklaskom i wspólnie z aktorką robionym fotografiom wprost niebyło końca.