Czerwony Tulipan – koncert z okazji podsumowania roku czytelniczego

5 grudnia 2019

Serdecznie zapraszamy do Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las na koncert zespołu Czerwony Tulipan, który odbędzie się 17 stycznia 2020 r. o godz. 19.00 z okazji podsumowania roku czytelniczego. Czerwony Tulipan to olsztyński zespół w skład którego wchodzi pięć artystycznych indywidualności. Wspólnie tworzą i śpiewają utwory poetyckie, piosenki kabaretowe, zawsze literackie oraz kabaretowe recytacje wierszy. Są grupą starych, dobrych przyjaciół, którzy wykorzystując własny artystyczny potencjał i pasje, wyrażają swe emocje na muzycznej scenie. W swojej ponad trzydziestoletniej karierze nagrali i wydali aż czternaście płyt wokalnych. Ich najnowszy album nosi tytuł Błędne koło (2018), z którego piosenki zespół promuje podczas swoich koncertów. Zachęcamy zatem wszystkich do wysłuchania „autorskiej wypowiedzi artystyczne” formacji Czerwony Tulipan.

Po odbiór darmowych wejściówek można zgłaszać się od 5 grudnia do Biblioteki Publicznej przy ul. Szkolnej 16 w Suchym Lesie oraz filii bibliotecznych w Chludowie i Złotnikach.
Gorąco zapraszamy.